piątek, 2 grudnia 2011

44.

Nareszcie weekend :). Dzisiaj jestem na nogach już od 05:20, ponieważ zaczynałam pierwszą lekcją o godzinie 07:10, a jedyny, pasujący mi autobus mam o 06:00 lub 06:04 - zależy jak się wyrobię i czy autobus jedzie szybciej :P. Najlepszy sposób na przebudzenie? Szybki bied na autobus, a w tramwaju popijanie cieplutkiej kawy z mlekiem i słuchanie ulubionej muzyki. Mi to pomaga :).
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać trochę inspiracji dotyczących paznokci. Latem sięgałam po jasne, pastelowe kolory oraz czerwień, natomiast zimą wybieram ciemniejsze kolory np. brąz i fiolet (tylko takie kolory muszą jeszcze znaleźć się w moim posiadaniu :)).Jutro wybieram się na zakupy do Galerii Malta na zakupy z moją siostrą Juliette. Zamierzamy zaopatrzyć się w cieplutkie czapki zimowe, ona sukienki, a ja torebkę bo moja wierna, duża torba, którą miałam od drugiej klasy gimnazjum niestety się popsuła. Wcześniej spotykamy się z jej znajomymi na Starym Rynku.

INSPIRACJE:
Zdecydowanie te podobają mi się najbardziej :)

Ten też :)
Jak Wam się podobają? Liczę na szczere odpowiedzi :)

Miłego weekendu :***

1 komentarz:

  1. Świetny jest ten wzór a'la kratka Burberry! :) I ten fioletowy też prześliczny, może go wykorzystam następnym razem, jak będę u kosmetyczki :)

    Miłego weekendu i udanych zakupów Rosie :*

    Pozdrawiam, M. <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i dodanie mnie do obserwowanych blogów ! Postaram się odwdzięczyć tym samym :)